logo-phd-7000x2600-przezroczysty

Polskie Hurtownie Dachowe – nowa jakość na rynku pokryć dachowych! Polskie Hurtownie Dachowe to zdecydowanie odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Firma, która powstała pod koniec 2012 roku, jest pierwszą w Polsce grupą, skupiającą największych na rynku graczy z branży dachowej z tak znaczącym potencjałem zakupowym. W jej skład wchodzą firmy mające wieloletnie doświadczenie, a także wiodącą i ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem branży pokryć dachowych.

Polskie Hurtownie Dachowe – gwarancja biznesowego bezpieczeństwa przy najwyższych standardach jakości!

 

 

Sieć sprzedaży

Polskie Hurtownie Dachowe tworzą mocną sieć współpracy na rynku pokryć dachowych i tym samym wspierają działania swoich hurtowni patronackich. Dzięki temu są w stanie zaoferować korzystne warunki zakupu dla Inwestorów. Klient przede wszystkim! Utworzony potencjał ma służyć głównie klientom, którzy trafiając do hurtowni zrzeszonej w Polskich Hurtowniach Dachowych mogą liczyć na ponadstandardowe podejście wynikające zarówno z wieloletniego doświadczenia pojedynczej firmy jak i z sumy doświadczeń pozostałych jej członków.

 

Grupa Polskie Hurtownie Dachowe to wyłączny dystrybutor produktów AVALINE na polskim rynku.

avaline-phd

 

[su_button url=”http://www.phd.pl/” style=”glass” background=”#000000″ color=”#ecdf46″ size=”12″ wide=”no” center=”yes” icon=”icon: chevron-circle-right”]SPRAWDŹ WIĘCEJ O PHD[/su_button]

 

 cofnijwszelkie prawa zastrzeżone AVALINE