Poznaj nas bliżej!

 

Stworzyliśmy markę pokryć i akcesoriów dachowych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku przyświecał nam jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało nam się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z naszych produktów masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.

JAKOŚC I PRECYZJA

Produkty marki AVELINE to najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Każdy z naszych produktów przechodzi restrykcyjne kontrole technologiczne. Dbamy, aby oferowane przez nas produkty nie traciły swoich właściwości przez możliwie długi czas. Raz zamontowane na dachu mają służyć Tobie przez długie lata, abyś nie musiał się martwić ich naprawami lub wymianą. Wybierając produkty AVELINE wybierasz jakość, która nie zna ustępstw.

JAKOŚC vs CENA

Produkty marki AVALINE to produkty charakteryzujące się wysoką jakością i najwyższą precyzją wykonania. Jednocześnie za wysoką jakość możesz płacić niewygórowaną cenę. Marka AVALINE oferuje swoim Klientom realne ceny. Płać mniej za najlepszą jakość.

SIEĆ SPRZEDAŻY

Marka AVALINE dostępna jest wyłącznie w sieci Polskie Hurtownie Dachowe – największej sieci hurtowni dachowych w Polsce. Jesteśmy w każdym województwie, łącznie w ponad 130 punktach w całej Polsce. Każdy z naszych oddziałów dba o jak najwyższą jakość obsługi. Odwiedź nas i dowiedz się więcej o marce AVALINE oraz innych produktach oferowanych przez nasze hurtownie.

SZEROKI ASORTYMENT

Marka AVALINE to produkty do kompleksowego pokrycia Twojego dachu. W swojej ofercie mamy nie tylko nowoczesne pokrycia dachowe, ale także wszystkie niezbędne akcesoria dachowe i montażowe. Wszystkie nasze produkty dostępne są w różnych wersjach. Dzięki ich odmiennym parametrom możesz idealnie dopasować konkretny model do sowich wymagań i potrzeb.

UCZCIWA GWARANCJA

Nie udzielamy najdłuższych rynkowych gwarancji. Nie udzielamy gwarancji na wszystko. Nie stosujemy też trików i dziesiątek wyłączeń w regulaminach gwarancyjnych. Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty, jesteśmy pewni ich najwyższych parametrów i udzielamy uczciwej gwarancji, która w razie jakichkolwiek problemów będzie przez nas uznana. Liczysz się dla nas Ty, liczy się dla nas Twoje zadowolenie.