AKCESORIA DACHOWE

grzebien-z-kratka
__b_kosz-dachowy
uszczelki_klinowe
Avaline dachy

KOSZ DACHOWY AVALINE

Kosz dachowy, który doskonale sprawdzi się w odprowadzaniu wody z połaci dachu. Wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Kosz dachowy musi być najwyższej jakości, ponieważ miejsce jego mocowania to najbardziej newralgiczny obszar w połaci dachu. Od jego jakości oraz prawidłowego montażu zależy szczelność dachu. Warto więc wybierać najlepsze produkty AVALINE, które zapewnią ochronę, jakiej oczekujesz.

kosz_poprzeczniemateriał: blacha aluminiowa (0,58 mm), blacha miedziana (0,55 mm)
powłoka: poliestrowa lakierowa
długość: 2000 mm
szerokość w rozwinięciu: 5000 mm
tłoczony poprzecznie

kolory-kosze-avaline

 

kosz_podluzniemateriał: blacha aluminiowa 0,7 mm
powłoka: poliestrowa lakierowa
długość: 2000 mm
szerokość w rozwinięciu: 5000 mm
tłoczony podłużnie

kolory-kosze-avaline

GRZEBIEŃ Z KRATKĄ AVALINE

O solidności oraz niezawodności dachu decyduje dobór najwyższej jakości materiałów. Zasada ta tyczy się także najmniejszych akcesoriów, które wykorzystuje się do montażu i uszczelniania większych elementów. Dobrze wykonany dach to taki, który zabezpieczony jest w najmniejszym detalu przed wnikaniem wilgoci oraz zabrudzeń pod połacie. Dzięki akcesoriom dachowym AVALINE dach przetrwa długie lata w doskonałym stanie. Dbałość o szczegóły charakteryzuje markę AVALINE, której produkty przygotowywane są z pieczołowitą starannością, aby spełniać wszelkie wymogi oraz oczekiwania klientów. Grzebienie z kratką AVALINE montuje się na okapie. Zabezpieczają one dach przed przedostawaniem się pod połacie gryzoni, ptaków oraz dużych owadów, a jednocześnie tworzą obszar wentylacyjny, który pozwala chronić dach przed wilgocią.

grzebień z kratką Avaline

 

materiał: polimer barwiony w masie
długość: 1000 mm
szerokość: 85 mm
odporność UV: TAK

kolory-grzebienie-avaline

MARKERY ZAPRAWKOWE AVALINE

markery-avalineMarkery zaprawkowe do pokryć dachowych z blachy to niezbędne wyposażenie każdego dekarza. Markery zaprawkowe AVALINE to specjalistyczna szybkoschnąca farba akrylowa odporna na UV oraz warunki atmosferyczne. Jej nakładanie ułatwia specjalny aplikator, który zawiera dwa elementy – pędzelek oraz korektor. Markery zaprawkowe AVALINE stosowane są do poprawek przy uszkodzeniach i zarysowaniach pokryć z blachy, a także jako dodatkowa ochrona przed korozją w miejscach cięcia blachy.


markery-avaline2

 

kolory-markery-avaline

nauka-jazdy-strzalkawszelkie prawa zastrzeżone AVALINE