WYŁAZY DACHOWE

prestige
dsc_0058-1024×768
p1020001
wylaz-avaline
wylaz-avaline-3
wylaz-avaline-2
dachy

Wyłazy dachowe pozwalają dostać się na dach w szybki i łatwy sposób, który zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo. Wyłazy dachowe AVALINE są niezwykle proste w obsłudze. W naszej ofercie mamy wyłazy otwierane do góry, oraz na boki, a także wyłazy ze zintegrowanym systemem hydroizolacji. Ościeżnice naszych wyłazów wykonane są z wysokiej klasy drewna sosnowego, które zostało zaimpregnowane próżniowo. Zapewnia to najwyższą ochronę przed wilgocią oraz mrozem na długie lata. Szyby wykonane zostały z hartowanego szkła, odpornego na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. To doskonały wybór na każdy dach, a co najważniejsze, wybór, który nie zostawi uszczerbku na Twoich finansach.

WYŁAZY WGI 46/55 cm i 46/75 cm

 

wylazy-nowewymiary: 46/55 cm lub 46/75 cm
ościeżnica: z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo
skrzydło: z profilu aluminiowego malowanego proszkowo (z uszczelką obwodową) + zintegrowany kołnierz uszczelniający z membrany
uchylne do góry
do dachów o kącie nachylenia: od 15° do 60°
szyby: hartowane
ryglowanie: TAK + sprężyna gazowa

 

 

WYŁAZ WDL 46/60 cm

roto-avaline-222wymiary: 45/60 cm
ościeżnica: z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo
skrzydło: z profilu aluminiowego malowanego proszkowo(z uszczelką obwodową), uchylne na bok (wersja lewa i prawa)
do dachów o kącie nachylenia: od 15° do 60°
szyby: hartowane
ryglowanie: TAK

 

 Wyłazy AVALINE dzięki hartowanym szybom i najwyższej jakości materiałom wykorzystanym do ich produkcji są odporne na uszkodzenia, także te wywołane przez czynniki atmosferyczne. Nie musisz obawiać się gradu, silnych wiatrów czy oberwanych gałęzi uderzających w dach. Dodatkowo nasze wyłazy dachowe wyposażone są w zintegrowany kołnierz uszczelniający wykonany z najwyższej jakości membrany dachowej. Wyłazy AVALINE sprzedawane są z kompletnym systemem montażowym. Dodatkowo zadbaliśmy o komfort wykonawców dachów. Wyłazy AVALINE montuje się na łatach, co zapewnia szybki montaż. Dodatkowo wyłazy AVALINE można podczas montażu przesuwać w poziomie dla lepszego dopasowania do profilu pokrycia dachowego.

nauka-jazdy-strzalkawszelkie prawa zastrzeżone AVALINE