AKCESORIA MONTAŻOWE

Many screws arranged as background
widok z okna dachowego
charpentier
zwilling_braz_terra_blizne_laszczynskiego_przejazd-2a-325×325

 

O solidności oraz niezawodności dachu decyduje dobór najwyższej jakości materiałów. Zasada ta tyczy się także najmniejszych akcesoriów, które wykorzystuje się do montażu i uszczelniania większych elementów. Dobrze wykonany dach to taki, który zabezpieczony jest w najmniejszym detalu przed wnikaniem wilgoci oraz zabrudzeń pod połacie. Dzięki akcesoriom dachowym AVALINE dach przetrwa długie lata w doskonałym stanie.

 

WKRĘTY „FARMERSKIE” AVALINE

DO POKRYĆ BLASZANYCH

wkrety-avaline-zalety

wkrety-farmerskie Avaline

wkręty „farmerskie” 4,8 x 3,5 mm ze stalową podkładką
do mocowania blach do konstrukcji drewnianej

 

kolory-wkrety-avaline

 

 

TAŚMY BUDOWLANE

Szeroka gama taśm potrzebnych przy budowie dachu. Oprócz taśm naprawczych w ofercie AVALINE znajdują się także specjalistyczne taśmy łączeniowe oraz kleje butylowe.

topband

Jednostronna taśma do sklejania i reperacji membran dachowych i innych produktów budowlanych wykonanych z polipropylenu.

uno

Jednostronna taśma do sklejania i reperacji folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych.

uno cold

Jednostronna przezroczysta taśma do sklejania i reperacji folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych oraz uszczelnień przy montażu kominków wentylacyjnych.

duo

Dwustronna taśma do sklejania folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych.

butyl

Dwustronna taśma przeznaczona do sklejania i uszczelniania folii paroizolacyjnych i dachowych, membran dachowych, folii fundamentowych oraz innych produktów budowlanych na bazie tworzyw sztucznych.

WSPORNIKI ŁAT AVALINE

Ważnym elementem kalenicy są wsporniki łat, które występują w postaci specjalnie profilowanych blaszek lub gwoździ. Dzięki nim montaż jest szybki i bezproblemowy, a łatę kalenicową można umocować na pożądanej wysokości. Wsporniki pozwalają również na prosty montaż gąsiora dachowego. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów wsporników AVALINE, każdy może wybrać odpowiedni wspornik, dostosowany do różnych przekrojów łat oraz kątów nachylania połaci.

WSPORNIK ŁATY TYPU GWÓŹDŹ

wspornik-laty-gw

materiał: stal ocynkowana ogniowo
rozstaw wspornika: 40 mm
długość wspornika: 180, 210, 230, 260, 310 mm
grubość blachy: 1,5-2 mm
gwóźdź: ⌀7 mm

 

WSPORNIK ŁATY TYPU BLASZKA

wspornik-laty-bl

materiał: stal ocynkowana ogniowo
szerokość płaskownika: 50 mm
szerokość wspornika: 30, 40, 50, 60 mm
grubość płaskownika: 1,5 mm

 

 

 

nauka-jazdy-strzalkawszelkie prawa zastrzeżone AVALINE